Zdravím,

Jmenuji se David Vávra. Vyrůstal jsem a žiju v Brně, kde mě potkáte nejčastěji. Ve volnu kromě focení rád podnikám ještě pár dalších věcí. Jedno mají ale všechny společné.
Baví mě tvořit nové věci ve fajn společnosti.

Možná i proto mě tolik baví fotit. Před časem mě hodně ovlivnili kamarádi v okolí, kteří začínali tvořit krásné fotky. Rád jsem si prohlížel jejich galerie z výletů a společných akcí. To mě vždycky vážně nadchlo. Přál jsem si naučit se taky fotit a „vidět“, jako oni. A navíc, nejednu svatbu nafotil taky můj taťka, který mě svými fotkami hodně inspiruje.

Při focení se mi spojuje kontakt s lidmi a taky kreativní práce, která mě moc baví. Rád vyprávím skrz fotky příběhy. O náladě, atmosféře a taky i o tom, jak se lidé cítí a co je spojuje. Nejsem fanda focení v duchu hlášek jako „teď řekněte sýr“ a nepřirozených póz.

Když spolu fotíme portréty, procházku s rodinou, nebo třeba svatbu, záleží mi právě na příběhu. Chci, abychom spolu byli tam, kde se cítíte dobře a dělali něco, co Vám dělá radost. Věřím totiž, že právě takhle vznikají fotky, ke kterým se člověk rád vrací.

Seznámíme se?
35
Odevzdaných

Projektů

Od portrétů, novorozenců, párů a rodinek
přes lifestyle, reportáže a svatby.