Skip to main content

Hledáte svatebního fotografa?

Když si prohlížíte tento web, hádám, že jste se nedávno zasnoubili? Gratuluji! Tato stránka nejspíš není první ani poslední, kterou jste si prohlédli.

A to je dobře! Je dobré zjistit, jaký styl svatebních fotek se Vám líbí. Navíc, svatební fotograf Vám bude v den svatby jedním z nejbližších hostů.

Dostanete fotky plné pozorných detailů. Díky těmto detailům si živě vybavíte emoce, které jste ve svatební den prožili, dokonce i po několika letech. Jsou to nakonec milé úsměvy a příjemná nervozita ve vzduchu, která dělá svatební den speciální.

Ceník

Ceny platné pro rok 2024

Celodenní focení

22 000 Kč

13 hodin focení
400+ fotek
900 Kč / další hodina

Půldenní focení

17 000 Kč

7 hodin focení
250+ fotek
900 Kč / další hodina

Speciální přání

?

Co pro Vás můžu udělat? Připravím Vám individuální nabídku.

V blízkém okolí Brna zahrnuje cena i dopravu. Pro vzdálenější svatby počítejte, prosím, s dopravným 6 Kč/km.

Nejlepší fotograf, kterého mám tu čest znát ! Profi výsledky, ale taky cit pro situaci, každé focení bylo mega pohodové. Za mne top focení jak pro celodenní události, rodinné focení tak i pro focení produktu. Jen houšť 😊
Náš svatební den byl fakt náročný a David to zvládal s takovou grácií, že jsme se cítili skvěle my i hosté, se kterými uměl skvěle komunikovat. Těšíme se na naši další spolupráci a doporučujeme všemi deseti 😉

KamčaNevěsta

David nám na svatbě naprosto splynul s hosty a tak se okolo něj všichni, včetně nás, cítili příjemně, přirozeně a nenuceně. Udělal nám spoustu fotek na profesionální úrovni, na kterých zachytil důležité okamžiky i atmosféru celé svatby. Domluva s ním byla naprosto bezproblémová a byl fakt ochotný. Kdybychom se spolu chtěli vzít ještě jednou, byl bys naše první volba! Díky!!!

Eva + VašekNovomanželé

David je výborný fotograf. Jsem ráda, že naši svatbu mohl nafotit právě on. Byla s ním příjemná spolupráce, jeho vystupování je profesionální a nenucené. Dokáže tak navodit uvolněnou atmosféru. Fotograf, který nenaruší svatební obřad, skvěle komunikuje s rodinou a hosty a při soukromém párovém focení se nebudete cítit nuceně, ale užijete si to! Davida můžu rozhodně doporučit. 🙂

LucieNevěsta

Davida jako fotografa doporučuji všemi deseti. Před svatbou s námi již nějaké fotky fotil a od té doby jsem věděla, že na svatbu to bude jedině on. Můžete čekat nejen skvělé fotky a profi přístup, tak aby se z toho dostalo to nejlepší, ale zároveň přátelské a milé jednání, takže se pak při focení cítíte přirozeně a v pohodě.

EvaNevěsta
Připraveni říct ano?

Rezervujte si svůj termín.

Kontakt

David Vávra +420 739 124 412 david@photovavra.cz